Menu Close

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Visi, maži ir dideli, laukiame artėjančių Šv. Kalėdų. Tikriausiai niekas neįsivaizduoja šventų Kalėdų be eglutės, o kai ji jau papuošta, laukiame ateinant Kalėdų Senelio. Gruodžio 16 dieną šventėje mažuosius nykštukus aplankiusi nykštukė (PU mokytoja Rūta Strolienė) atnešė Kalėdų senelio laišką, kurio visi klausėsi itin susikaupę ir susimąstę. Nykštukė priminė, jog per likusį iki Šv. Kalėdų laiką jie neužmirštų būti rūpestingi, paklusnūs, geri ir draugiški vienas kitam. Ir staiga nykštukė pasiūlė pašaukti Kalėdų senelį ir stebuklas įvyko. Senelis atėjo ir su vaikais kartu linksminosi, dainavo, šoko ( meninio ugdymo mokytoja Vilija Černiauskienė). 

Kalėdų senelis pakvietė visus pasportuoti, apibėgti darželį. Jai sportuosim, tai sveiki augsim, kaip tarė, taip ir padarė.  O vėliau   visi drauge ieškojo rakto nuo Kalėdų senelio rezidencijos, o jį suradę ir atrakinę spyną, skaičiuodami iki trijų įžiebė Kalėdų eglutę.

Kalėdinės dovanėlės iš Kalėdų Senelio maišo džiugino mažuosius nykštukus, atnešė šventinę nuotaiką bei puikias emocijas.

Kiti įrašai

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą