Menu Close

Kalėdų belaukiant…

Adventas – ramybės ir susikaupimo metas, paslaptingas ir mistiškas laikotarpis, tai  geras laikas tapti geresniu nei vakar, sau pačiam ar šalia esančiam. Laukdami Kalėdų, „Jūreivėlių‘ grupės  vaikai kartu su PU mokytoja Dalia Brazaitiene, padėjėja Aldona Vaičiuliene iš anksto ruošėsi adventiniui rytmečiui. Pasipuošė advento vainiką, su nekantrumu kiekvieną savaitę uždegdami po žvakelę laukė stebuklo. 

Gruodžio 16 dieną susirinko visi Suvalkietiškoje stuboje, prisiminė nuveiktus darbus. Vaidino pasaką „Vilkas ir valstietis“, prisimindami ilgą ir nelengvą duonelės kelią. Deklamavo eilėraščius, dainavo dainas (meninio ugdymo mokytoja Vilija Černiauskienė), šoko ratelius, kurie suteikė šilumos ir jaukumo. Mokytoja  supažindino su advento laikotarpio tradicijomis, papročiais. Vaikai sužinojo, ką žmonės seniau veikdavo, kai nebuvo elektros, televizorių….

 Darželio direktorė Dalytė suraikė vaikų iškeptą duoną ir padalino po riekelę. Visi džiaugėsi dvasingai praleidę laiką vieni su kitais, buvimu drauge.

Pilni gėrio, nuoširdumo ir meilės visi iškeliavo namo patirtais įspūdžiais pasidalyti su savo artimaisiais.

Kiti įrašai

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą