Menu Close

„Rudens atradimai“

Ruduo – nuostabus metas. Jis mums dovanoja tiek veiklos, kad tik spėk suktis.

Rugsėjo 27 dieną lopšelyje – darželyje „Nykštukas“ startavo   meninių-edukacinių rudeninių veiklų projektas  „Rudens gėrybių karalystė“. 

Projekto tikslas ugdyti, puoselėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  meninę raišką ir kūrybinius gebėjimus dirbant grupelėmis ar individualiai. Labai svarbu skatinti bendruomenę kurti naujas darželio tradicijas, ieškoti naujų, patrauklių, atitinkančių vaikų poreikius ugdymo(si) veiklos formų, kartu su ugdytinių šeimomis kurti darbelius, panaudojant gamtinę medžiagą, sodo, daržo, miško gėrybes. Papuošti darželio erdves, kiemą rudeniškai. 

Kiekvieną dieną „Lauko laboratorijos“ erdvėje klegėjo vaikų balsai. Mokytojos kvietė į kūrybines dirbtuves. Vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, iš gamtinės medžiagos  darė įdomiausius ir gražiausius darbelius. Spėliojimo būdu traukė iš krepšio vaisius ir daržoves pasakojo apie jas, ragavo,  bandė pažinti daržoves, vaisius iš skonio, kvapo, išvaizdos. Džiugu, kad vaikai pastebi ir įvardina pokyčius gamtoje, geba įminti mįsles, suvokia spalvų, garsų, kvapų, augmenijos įvairovę ir darną.

Labai džiugu, kad į šį procesą įsijungė ir tėveliai, broliai, sesės.

Čia puikavosi: įvairiaspalvės kompozicijos iš lapų, darbeliai iš moliūgų, kopūstų, cukinijų, obuolių ir kitų rudens gėrybių. Parodai vaikai ruošėsi iš anksto ir iš gamtinių medžiagų, vaisių, daržovių kartu su tėveliais gamino darbelius.

Tariame nuoširdų AČIŪ viso darželio tėveliams už bendravimą ir bendradarbiavimą, už gamtinės medžiagos rinkimą ir už kūrybiškumą dalyvaujant parodoje.

 

Kiti įrašai

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą