Menu Close

SAUGAUS EISMO RYTMETYS

Ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje ypatingai svarbu ugdyti saugaus elgesio gatvėje, kelyje įgūdžius. Spalio 19  dieną lopšelyje – darželyje „Nykštukas“ vyko  edukacinė  valandėlė. Susipažinome: Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Akvile Remeikiene ir Edita Ežerskiene. Su jomis atvyko ir mažųjų draugas Amsius.

Rytmetys prasidėjo priešmokyklinio ugdymo  „Ežiukų“ grupės ugdytinių šokiu (PU mokytoja Vida Sušinskienė), priešmokyklinio ugdymo  „Paukštelių“ grupės ugdytiniai (PU mokytoja Edita Kuralavičienė) supažindino su eismo ženklais ir kaip svarbi jų laikytis.

Susitikimo metu pareigūnės kartu su ugdytiniais kalbėjosi apie saugų elgesį gatvėje, kelyje bei aiškinosi, kaip teisingai pereiti gatvę per perėją ar kai nėra jokių kelio ženklų. Ugdytiniai taip pat sužinojo, kaip teisingai  reikia elgtis gatvėje važiuojant dviratuku ar paspirtuku, bei ką būtina dėvėti, kad save apsaugoti. Prisiminę visas kelių eismo taisykles kartu praktiškai su Amsiumi išbandė, kaip teisingai pereiti gatvę.  Bičiulis  Amsius buvo labai patenkintas ir džiaugėsi, kad vaikučiai turi pakankamai reikiamų žinių ir elgiasi saugiai bei teisingai.

Vaikai apžiūrinėjo policijos automobilį ir džiaugėsi, kad galėjo jame pasėdėti. Buvo smagu ir naudinga.

Laikas, praleistas saugaus eismo pamokėlėje, neprailgo, o per pamokėlę įgytos žinios vaikučiams tikrai pravers kelyje. Užsiėmimo pabaigoje pareigūnės priešmokyklinio ugdymo ugdytiniams  padovanojo kiekvienam po atšvaitą, kad tamsiu paros metu vaikučiai būtų matomi ir saugūs.

Kiti įrašai

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą