Menu Close
 • Socialinis pedagogas – vaiko gerovės advokatas

  Socialinė pedagogė Diana Grabauskė

  Socialinis pedagogas: Dirba su asmeniu (individualus darbas) – vaikais, tėvais ar teisėtais vaiko atstovais, grupės mokytojomis. Dirba su šeima. Bendrauja su vaiko tėvais (globėjais), ieško galimybių bendromis jėgomis spręsti iškylančias problemines situacijas.

   

  Ugdo/stiprina socialinius įgūdžius. Vertina ir padeda spręsti problemas, susijusias su įvairiais vaikams kylančiais sunkumais, emocinių ir elgesio bei kitomis problemomis. Bendradarbiauja su grupių mokytojomis, įstaigos administracija, VTAT, socialinę pagalbą teikiančioms tarnybomis, sveikatos priežiūros ir kitomis institucijomis, vietos bendruomene, sprendžiant vaikų socialines problemas, ieškant efektyvių pagalbos būdų.

   

  Kada kreiptis į socialinį pedagogą? Jei vaikas turi elgesio problemų; Jei vaikas turi bendravimo su bendraamžiais ar grupės mokytojomis sunkumų; Jeigu susiduriate su sudėtingomis problemomis ugdant ar auklėjant vaiką.

  Tėveliai visuomet laukiami!

   

   

   

  „Mano teisės ir pareigos“

  Prevencinė pamokėlė

            Visi vaikai gimsta turėdami vienodas teises – nesvarbu, kur jie gyventų, kokie jie bebūtų. Paskutinio, šiais mokslo metais susitikimo su ugdytiniais metu, priešmokyklinio „Bitučių“, „Kiškučių“ ir „Jūreivėlių“ ugdymo grupėse,  su vaikais kalbėjome apie vaikų teises ir pareigas. Aiškinomės teisių ir pareigų tarpusavio ryšį ir svarbą. Teisė – tai suteikta galimybė kuo nors naudotis, pareiga – tai darbai, dalykai, kuriuos privalom atlikti.  Teisės ir pareigos – tai lyg du vienos poros batai: abu vienodai reikalingi ir svarbūs. 

   

  Darželio socialinė pedagogė

  Diana Grabauskė

   

   

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą